Jsme firma která má dlouholeté zkušenosti a zabývá se exportem chovných plemenných živých zvířat – skotu, hlavně březích plemenných jalovic z České Republiky a Evropské unie. Jedna se hlavně o mléčná plemena: Holstein a Simmental a v menši míře o masná plemenná: Charolais, Angus a Limousine.

Přímo a nepřímo – přes obchodníky exportujeme do těchto zemí: Německo, Polsko, Slovensko, Slovinsko, Španělsko, Nizozemsko, Bosna a Hercegovina, Kosovo, Turecko, Rusko, Kazachstán, Uzbekistán. Naše cílová skupina jsou chovatelé který mají zájem o kvalitní chovatelský materiál s genetickým potenciálem pro další úspěšný rozvoj chovu nebo pro založení nového chovu. Upřednostňujeme chovatele pro dlouhodobější a širší spolupráci.

Zakladatel firmy BOVIMESTER-CZ s.r.o. – Ing. Radek Tománek vystudoval v roce 1999 Agro-Zootechnickou fakultu a potom v roce 2003 Ekonomickou fakultu. Do roku 2006 pracoval i sbíral praxi v oboru. Potom se rozhodl předat své zkušenosti chovatelům, tak začíná podnikat jako fyzická osoba Ing. Radek Tománek. Intenzivní věnovaní podnikáni, bohaté zkušenosti v oboru, logicky vedou k dalšímu kroku – založeni firmy BOVIMESTER-CZ s.r.o. Firma BOVIMESTER-CZ s.r.o pokračuje v rozvoji, stabilizuje pozici i stává se významnou firmou v oblasti obchodovaní se živými zvířaty především skotem. Největší podíl činný obchodovaní s chovným plemením jalovicemi.

Zajišťujeme kompletní služby kolem exportu a importu jako jsou celní a veterinární odbaveni, zajišťujeme mezinárodní dopravu se zkušenou posádkou a GPS sledováním a také zajišťujeme poradenství v oblasti chovu. Pokud mate nějaké dotazy, neváhejte a obraťte se na nás, mi Vám radí odpovíme.